cado
27 اسفند 1401 - 23:10

مردم بی حجابی را نمی پذیرند

ساری - فرمانده کل نیروی انتظامی با بیان این که مردم بی حجابی را برنمی تابند، از مسافران خواست تا نسبت به رعایت حجاب وعفاف اهتمام بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدرضا رادان شامگاه شنبه حاشیه نشست با مسئولان انتظامی استان با اظهار اینکه در حوزه تصادفات به رغم آنکه مردم طی روزهای گذشته خوب رعایت کردند اما میزان تلفات بالا بود که در شأن مردم عزیز ما نیست، گفت: با متخلفان برخورد قاطع خواهیم کرد.

وی گفت: برای مقابله با سرقت نیز همکاران انتظامی تلاش می‌کنند تا در محلاتی که نیاز به گشت‌ها دارد، حضور داشته باشیم و تصور ما این است که اخبار خوبی نیز پایان سفر تقدیم مردم خواهیم کرد.

وی با اظهار این در حوزه عفاف و حجاب جلسات سنگینی با وزارت کشور داریم تا بایدها و نبایدهایی را تصویب کنیم و منتظر آن هستیم که مصوبات آن تهیه شود، گفت: انتظار داریم مسافران نسبت به رعایت حجاب اهتمام بیشتری داشته باشند و در حوزه اصناف نیز باید جدیت بیشتری صورت گیرد.

سردار رادان تصریح کرد: مردم قطعاً بی حجابی را برنمی تابند و انتظار داریم مسافران این مسئله را مورد توجه قرار دهند.

فرمانده کل نیروی انتظامی یادآور شد: امیدواریم با وضع قوانین و رعایت مردم، روزهای بهتری را شاهد باشیم.

وی یکی از طرح‌ها را مقابله با سارقان و مال خرها ذکر کرد و گفت: در سطح کشور تعداد زیادی از سارقان و مال خرها دستگیر شدند و اجناس کشف شده در اختیار آگاهی قرار داده شد تا تعیین تکلیف و به مالکان تحویل شود.

سردار رادان یادآور شد: در حوزه سرقت و پیشگیری از سرقت اقدامات را سال آینده ادامه می‌دهیم تا دغدغه مردم را کم کنیم اما باید به حوزه پیشگیری توجه شود و از اموال و اجناس مراقبت کنیم و در حوزه آموزش برای مراقبت اموال نیز سال آینده طرح‌هایی در دست خواهیم داشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099550